ماهی
سه شنبه , فوریه 18 2020
خانه / ماهی آمور / خرید ماهی آمور در اوزان مختلف با قیمت مناسب

خرید ماهی آمور در اوزان مختلف با قیمت مناسب

خرید ماهی آمور در اوزان مختلف و با قیمت مناسب به صورت کاملا نقدی درمحل استخر صورت می گیرد. ماهی آمور خریداری شده از لحاظ کیفیت عالی بوده و می تواند جایگزین مناسبی برای ماهی های گران قیمت مانند ماهی سفید شود. ماهی آمور از خانواده ماهی کپور بوده و نباید آن را با ماهی کپور معمولی اشتتباه گرفت.

ماهی آمور یا کپور علفخوار

ماهی آمور که به ماهی کپور علفخوار معروف است یکی از خانواده های ماهی های آب شیرین می باشد که از لحاظ تعداد گونه بزرگترین خانواده ماهی ها بوده است. از لحاظ شکل ظاهری ماهی آمور مانند ماهی سفید، کپور معمولی بدنی کشیده و دراز دارد اما این ماهی بدن آن از فلس های درشت پوشیده شده است. رنگ بدن ماهی آمور در قسمت پشت خاکستری و در پهلوها زرد مایل به سبز است.ماهی آمور از گیاهانی که در داخل استخرها می باشد تغذیه می گیرد. ماهی آمور بر خلاف ماهی قزل آلا و سالمون از گروه ماهیان گرمابی به شمار می آیند.

به ماهی آمور در بازار ماهی سفید پرورشی گفته می شود. ماهی آمور به دلیل اینکه دارای بدنی کشیده و پهن با باله های کوتاه و قوی است شباهت زیادی به ماهی سفید دارد.

خرید ماهی آمور

زیستگاه اصلی:

زیستگاه اصلی ماهی آمور در سیبری و چین ( رودخانه آمور) بوده ولی به دلیل اینکه  گوشت ماهی آمور از کیفیت بسیار مرغوب بوده و همچنین دارای رشد بسیار سریعی است در تمام جهان پخش و انتشار یافته است.

 

قیمت هر کیلو ماهی آمور

قیمت ماهی آمور: شاید یکی از مهمترین ویژگی که ماهی آمور در مقایسه با ماهی سفید دارد قیمت پایین آن است. ماهی آمور به دلیل اینکه در داخل استخرهای خاکی قابل پرورش است میزان تولید آن در حد مطلوب بوده و در دسترس عموم مردم قرار گرفته است. قیمت هر کیلو ماهی آمور به وزن آن و مقدار تناژ مورد نیاز وابسته است.

خرید ماهی آمور

منبع : salmono.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خدیجه صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124205262
شماره تلفن ثابت:44150285
شماره فکس:02144150285
آدرس کانال: Iranmahiha@
آدرس سایت: www.iranfishco.ir
پست الکترونیکی: sadeghi_247@yahoo.com