ماهی
چهار شنبه , ژانویه 22 2020
خانه / ماهی قزل آلا طلایی / قیمت ماهی قزل آلا طلایی Northern Trout سال 97

قیمت ماهی قزل آلا طلایی Northern Trout سال 97

قیمت ماهی قزل آلا طلایی که از نژاد Northern Trout عرضه می گردد در سال 97 نسبت به سال 96 دارای افزایش قیمت بوده است. این افزایش قیمت ماهی قزل آلا به دلیل افزایش قیمت خوراک، برق، آب، و بسیاری از هزینه های دیگر است. ماهی قزل آلا طلایی از گونه های نادر است که در سال های اخیر توسط تولید کنندگانی کمی پرورش داده می شود.  قزل آلا طلایی به رنگ زرد پررنگ بوده و از لحاظ شکل ظاهری بسیار زیبا می باشد. ماهی قزل آلای طلایی در دمای بین 12 تا 17 درجه سانتی گراد دارای رشد بسیار مطلوبی بوده و نسبت به ماهی قزل آلای رنگین کمان از طعم بهتری برخوردار است.

به دلیل کوتاه بودن فصل رشد در مناطق کوههای مرتفع به قزل آلای طلایی اجازه رشد نمی دهد به همین دلیل قزل آلای طلایی از لحاظ اندازه کوچک می باشد. تکثیر این ماهی به دو صورت انجام می گیرد.

  • تکثیر به صورت طبیعی
  • تکثیر به صورت مصنوعی

قیمت روز ماهی قزل آلا زنده

قیمت ماهی قزل آلای طلایی چند برابر ماهی قزل آلای زنده می باشد؟ البته این روزها با گران شدن هزینه های جاری مانند هزینه دارو، هزینه خوراک، هزینه برق و سایری هزینه ها قیمت ماهی قزل آلا نیز تغییر کرده است و روند روبه رشد داشته. با توجه به اینکه ماهی قزل آلا یکی از لذیذترین خوراکی ها به حساب می آید اما بعضا در دست واسطه گران قرار می گیرد و قیمت روز ماهی قزل آلا از سوی فعالان حوزه پرورش ماهی گران تر می باشد.

قیمت ماهی قزل آلا طلایی

 

قزل آلای طلایی

قزل آلای طلایی رنگ پشت بدن این ماهی زیتونی مایل به سبز و در قسمت شکمی به رنگ قرمز تا طلایی می باشد. در فصل هایی از سال مانند بهار که هنگام تخم ریزی این ماهی ست این رنگ ها به شدت زیاد می شود به طوری که رنگارنگ ترین نوع قزل آلا طلایی می باشد. قزل آلای طلایی برای محیط هایی که منحصر به خودش است می تواند زندگی کند و در نهرها و دریاچه های واقع در مناطق کم ارتفا نمی تواند به خوبی زیست نماید.

قیمت ماهی قزل آلا طلایی

منبع : salmono.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خدیجه صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124205262
شماره تلفن ثابت:021-44150285
شماره فکس:021-44150285
آدرس کانال: channel@
آدرس سایت: www.iranfishco.ir
پست الکترونیکی: sadeghi_247@yahoo.com
آراد برندینگ