ماهی
پنجشنبه , می 23 2019
خانه / ماهی کپور پرورشی / قیمت ماهی کپور و آمور پرورشی تازه

قیمت ماهی کپور و آمور پرورشی تازه

قیمت ماهی کپور و آمور در وزن های مختلف 1 گرمی،5 گرمی، 10 گرمی،
تا 100 گرم به صورت مناسب عرضه می گردد. البته انواع دیگر ماهی مانند
فتیواک، بیگهد پرورشی نیز به صورت پروار و تازه در لیست قیمت ارائه شده است.

از مهترین و بهترین منابع پروتئینی در بین مواد غذایی مصرف ماهی و آبزیان است که اهمیت فوق العاده ای دارد. در کشورهای پیشرفته بخش بسیار مهمی از پروتئین مصرفی خود را از طریق ماهی تامین می کنند. البته این امر در کشور ما نیز توجه زیادی شده است و در بسیاری از استان های شمالی به دلیل داشتن آب مناسب پرورش ماهی کپور و آمور صورت گرفته است.

قیمت ماهی کپور و آمور

فروش ماهی کپور معمولی  5 گرمی

چه استخرهایی مناسب برای پرورش ماهی کپور 5 گرمی هستند؟ پرورش ماهی در سایزهای کوچک نیاز به مراقبت های ویژه ای دارد. رشد این ماهی به عوامل مختلفی مانند تغذیه بستگی دارد. علاوه بر آن به تحت تاثیر عواملی محیطی نیز می باشد. فروش ماهی کپور در سایزهای زیر موجود می باشد:

  • 5 گرم
  • 10 گرم
  • 20 گرم
  • 50 گرم
  • 100 گرم
  • 200 گرم

همان طور که در بالا اشاره شد یکی از نکات بسیار مهم در شرایط پرورش ماهی کپور و آمور شرایط محیطی است. چنانچه عوامل محیطی نامناسب می تواند شروع بسیاری از بیماریها در ماهیان گرمابی باشد. یکی از عوامل مهم در امر فروش قیمت ماهی کپور و آمور می باشد که با توجه به کیفیت و سالم بودن آن نقش زیادی دارد.

قیمت ماهی کپور و آمور

قیمت ماهی کپور و آمور امروز

همان طور که می دانید در سال 98 نوسانات زیادی در امر قیمت ماهی کپور و آمور صورت گرفته است. از جمله اینکه سیل اخیر بسیاری از استان ها را فرا گرفت و خسارت زیادی به مزارع پرروش ماهی وارد نمود. استان گلستان یکی از مراکز بزرگ پرورش ماهی در کشور می باشد که اخیرا به دلیل آمدن سیل دچار تخریب شده است. بنابراین قیمت های ارائه های شده با توجه به میزان عرضه و تقاضا متغیر می باشد. البته این مسئله در مورد قیمت ماهی قزل آلا نیز صادق است. بنابراین قیمت ماهی کپور سایز 1.5 تا 3 کیلویی امروز در بازار بین 35 تا 38 هزار تومان متغیر می باشد.

بازار ماهی آمور پرورشی در ایران

با کمیاب شدن ماهیان دریای خزر از جمله ماهی سفید، سبب شد تا عده ای از پرورش دهندگان ماهی، گونه ای از این نوع ماهی را در استخرهای آب شیرین پرورش دهند. به ماهی سفید پرورشی آمور گفته می شود. اما عمده بازار این ماهی پرورشی در ایران در استان های زیر می باشد:

  • گلستان
  • مازندران
  • گیلان
  • خوزستان

قیمت ماهی کپور و آمور

البته به ماهی آمور کپور علفخوار نیز گفته می شود. کپور علفخوار بدنی کشیده دارد که از فلس های درشت پوشیده شده است. تغذیه این ماهی برخلاف ماهی ماهی کپور از طریق گیاهان عالی صورت می گیرد. کیفیت ماهی به عوامل مختلف بستگی دارد که مهمترین عامل آن آب است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خدیجه صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124205262
شماره تلفن ثابت:021-44150285
شماره فکس:021-44150285
آدرس کانال: channel@
آدرس سایت: www.iranfishco.ir
پست الکترونیکی: sadeghi_247@yahoo.com
آراد برندینگ