ماهی
چهار شنبه , می 22 2019
خانه / ماهی سالمون ایرانی / مرکز خرید ماهی سالمون اصل ایرانی

مرکز خرید ماهی سالمون اصل ایرانی

مرکز خرید ماهی سالمون اصل کجاست؟ این مرکز خرید ماهی کدام نوع از ماهی اصل ایرانی را عرضه می کند؟ آیا در ایران پروش ماهی سالمون صورت می گیرد؟ اگر بخواهیم به این سوال پاسخ بدهیم ابتدا باید مشخص نماییم که منظورمان از پرورش ماهی سالمون در ایران، سالمون دریایی است یا سالمونی که در استخرهای آب شیرین پرورش داده می شود؟

ماهی سالمون اصل

ماهی سالمون گوشت بدن آن از دیگر ماهی ها مانند قزل آلا، ماهی کپور، ماهی سفید متفاوت است. زیرا این ماهی دارای گوشت نارنجی است و این رنگ سبب شده تا توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نماید.اما آنچه که سبب رونق فروش این ماهی شده خواص منحصر به فرد آن است. همان طور که می دانید این ماهی سالمون کم کالری بوده و مقدار چربی اشباع شده در آن بسیار ناچیز است اما سرشار از پروتئین و اسیدهای چرب امگا 3 می باشد.

بسیاری از مردم ماهی سالمون اصل را به نام سالمون نروژ می شناسند. زیرا این ماهی برای اولین بار در کشور نروژ و در اقیانوس اطلس پرورش داده شد. بنابراین در ابتدای امر ماهی سالمون دریایی بوده، اما در ایران نیز ماهی سالمون پرورش داده می شود. نوعی از ماهی سالمون گوشت نارنجی در دریای خزر موجود می باشد که به ماهی آزاد معروف است. از طرفی ماهی سالمون پرورشی نیز موجود می باشد که در داخل استخرهای آب شیرین پرورش داده می شود.

این ماهی شباهت بسیار زیادی به ماهی قزل آلا دارد اما رنگ بدن نارنجی آن سبب شده تا این دو ماهی از یکدیگر قابل تشخیص باشند. ماهی سالمون پرورشی در چندین استان تولید می گردد. این مجموعه نیز به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر کشور اقدام به پرورش ماهی سالمون ایرانی نموده است.

مرکز خرید ماهی

قیمت ماهی سالمون اصل

با توجه به اینکه ماهی سالمون اصل یا به عبارتی سالمون نروژ بسیار گران می باشد می توان ماهی سالمون پرورش ایرانی را جایگزین آن نمود.  اما از کدام مرکز خرید ماهی می توان آن را خریداری نمود ؟ خرید ماهی سالمون اصل ایرانی که به صورت پرورشی می باشد چندین مزیت را دارد.

  • اولا بسیار ارزان است
  • دوما کاملا تازه است

تازه بودن به این دلیل که دسترسی به آن بسیار آسان است. مسافتی که ماهی سالمون نروژی باید طی نماید تا به دست مصرف کننده برسد طولانی است. در صورتی که این ماهی در کشور خودمان توسط بسیاری از تولید کنندگان پرورش داده می شود.

مرکز خرید ماهی

منبع : salmono.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خدیجه صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124205262
شماره تلفن ثابت:021-44150285
شماره فکس:021-44150285
آدرس کانال: channel@
آدرس سایت: www.iranfishco.ir
پست الکترونیکی: sadeghi_247@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش ماهی سالمو

مرکز فروش ماهی سالمون ایرانی

مرکز فروش ماهی سالمون ایرانی و نروژی توسط این شرکت در سراسر کشور از طریق …

آراد برندینگ