ماهی
چهار شنبه , ژوئن 5 2019
خانه / ماهی قزل آلا پرورشی / پخش عمده ماهی قزل آلا پرروشی تازه

پخش عمده ماهی قزل آلا پرروشی تازه

پخش عمده ماهی قزل آلا در وزن های مختلف از طریق مرکز تولید و پرورش ماهیان سردآبی کشور ایران ماهیها صورت می گیرد. به تمامی مشتریانی که قزل آلا پرورشی تازه را به صورت عمده خریداری می کنند تخفیف ویژه ای داده می شود.

ماهی قزل آلا از گونه ماهیانی است که از لحاظ قیمت ارزان تر از قیمت ماهی سالمون می باشد. البته اختلاف زیادی بین این دو ماهی وجود ندارد. این ماهی به دلیل ارزش غذایی که دارد بسیار مورد استقبال قرار گرفته به همین دلیل مرکز تولید و پرورش زیادی برای این منظور در کشور دایر گردیده است.

پخش عمده ماهی قزل آلا

مراکز فروش بچه ماهی قزل آلا در تهران

یکی از عوامل بسیار مهم در امر خرید بچه ماهی نوع نژاد آن است. یکی از مشکلاتی که بسیاری از پرورش دهندگان با آن روبرو هستند این است که از رشد ماهی خود نیستند به عنوان مثال ماهی قزل آلا نژاد ویویرز از رشد کمتری در مقایسه با نجات اکوالند فرانسه دارد.

بنابراین در هنگام خرید بچه ماهی در تهران و دیگر شهرها به این نکته توجه زیادی شود. ایران ماهیها به عنوان یکی از مراکز فروش بچه ماهی در تهران قم اصفهان با داشتن دفتری مستقل آماده عقد قرارداد جهت فروش بچه ماهی قزل آلا می باشد.

پخش عمده ماهی قزل آلا در سراسر کشور

استفاده از مواد پروتئینی مخصوصا ماهی برای بسیاری از مردم جهان دارای اهمیت زیادی است. از جمله اینکه در بسیاری از کشورهای پیشرفته در طول هفته ۱ روز به عنوان روز مصرف ماهی و آبزیان اختصاص داده اند. ماهی قزل آلا به صورت عمده در سراسر کشور پخش می گردد. پخش عمده ماهی قزل آلا در سایزهای زیر صورت می گیرد:

  • سایز ۶۰۰ ۳۰۰ تا ۴۰۰ گرم
  • سایز ۵۰۰ تا ۶۰۰ گرم
  • سایز ۷۰۰ تا ۸۰۰ گرم
  • سایز ۸۰۰ تا یک کیلو
  • سایر……….

البته  این مرکز به تمامی مشتریانی که به صورت عمده خریدار می‌کنند تخفیفات ویژه ای هم در نظر گرفته است. پخش عمده ماهی قزل آلا در تمامی شهر ها صورت می گیرد و امکاناتی نظیر ماشین‌یخچال دار جهت حمل آن نیز در نظر گرفته شده است.

پخش عمده ماهی قزل آلا

خرید ماهی قزل آلا زنده در کرج

با توجه به اینکه تقاضا برای غذا های پروتئینی روز به روز در حال افزایش است و سطح آگهی افراد و ارزش غذایی و همچنین کیفیت و تازگی آن از جمله عواملی است تا صنعت زنده فروشی در طی سالهای اخیر توسعه پیدا کند. از مزایای زنده فروشی آبزیان عبارت است از:

  • عرضه محصول به صورت تازه و با کیفیت بالا که سبب اعتماد مشتریان شده است
  • در تمامی فصول سال امکان فروش ماهی است
  • سبب فرصت‌های شغلی جدید شده است.

پخش عمده ماهی قزل آلا

همانطور که مطلع شدید خرید ماهی قزل آلای زنده مزایای زیادی دارد لذا برای خرید و پخش عمده ماهی قزل آلا می‌توان از این مرکز تولید استفاده نمود. از مزایای خرید از این مرکز تولید  قیمت ماهی قزل آلا به صورت مناسب می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خدیجه صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124205262
شماره تلفن ثابت:021-44150285
شماره فکس:021-44150285
آدرس کانال: channel@
آدرس سایت: www.iranfishco.ir
پست الکترونیکی: sadeghi_247@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت ماهی قزل آلا پرورشی

قیمت ماهی قزل آلا پرورشی با آب چشمه

قیمت ماهی قزل آلا پرورشی این روزها ثبات نداشته به طوری که قیمت آن تقریبا …

آراد برندینگ