ماهی
سه شنبه , فوریه 18 2020
خانه / بچه ماهی قزل آلا / خرید بچه ماهی قزل آلا نژاد فرانسوی

خرید بچه ماهی قزل آلا نژاد فرانسوی

خرید بچه ماهی قزل آلا در وزن های مختلف 3 تا 4 گرمی در این مجموعه فراهم می باشد. نژادهای بچه ماهی قزل آلا می تواند فرانسوی، اسپانیایی، آمریکایی و ایرانی باشد.

در هنگام خرید بچه ماهی قزل آلا نکات زیادی وجود دارد که از اهمیت خاصی برخوردار است. ماهی قزل آلا از جمله ماهیان سردآبی کشور می باشد. این ماهی در استان های گیلان، مازندران، مرکزی، گلستان، لرستان و .. قابل پرورش و تولید می باشد.

خرید بچه ماهی

بنابراین خرید بچه ماهی از هر گارگاه تکثیر ماهی توصیه نمی شود. اولین نکته برای خرید بچه ماهی این است ماهی قزل آلای تکثیر شده از چه منبع آبی می باشد.

زیرا منابع آبی آلوده می تواند برای بچه ماهی عامل تولید بیماری باشد.

ویژگی بچه ماهی قزل آلا نژاد فرانسه

همان طور که در مطلب فوق در مورد خرید بچه ماهی قزل آلا به آن اشاره شد لازم است برتری نژاد ماهی قزل آلا ی فرانسه در مقایسه با نژادهای دیگر را نیز بررسی نماییم.

بسیاری از پرورش دهندگان ماهی پروراری بعد از اینکه بچه ماهی را خریداری می نمایند دچار شکوه و شکایت می شوند. یکی از گلایه های این پرورش دهندگان این است که بچه ماهیان از رشد خوبی برخوردار نیستند.

خرید بچه ماهی

همچنین از ضریب غذایی بالایی برخوردار هستند. به این معنی که به ازای یک کیلو ماهی یک کیلو غذا جهت رشد و پرورش آن داده می شود.

ضریب تبدیل ماهی قزل آلا نژاد فرانسه تقریبا یک و حتی می توان با فراهم نمودن شرایط کارگاه آنرا به 0.8 رساند.

ضریب تبدیل یکی از مهمترین چیزهایی است که برای یک پرورش دهنده بسیار مهم است. زیرا بالا رفتن ضریب تبدیل بالا هزینه زیادی را بابت خوراک ماهی به همراه خواهد داشت. بنابراین پرورش نژاد خوب از ماهی قزل آلا می تواند سود حاصل از پرورش را برای تولید کننده افزایش دهد.

خرید بچه ماهی

این افزایش سود مزایای زیادی خواهد داشت. می توان اشتغال زایی در این زمینه ایجاد نمود و سبب خیر و برکت برای دیگران خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خدیجه صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124205262
شماره تلفن ثابت:44150285
شماره فکس:02144150285
آدرس کانال: Iranmahiha@
آدرس سایت: www.iranfishco.ir
پست الکترونیکی: sadeghi_247@yahoo.com