ماهی
سه‌شنبه , جولای 28 2020
خانه / ماهی سالمون اصل / قیمت ماهی سالمون اصل شکم خالی و تازه

قیمت ماهی سالمون اصل شکم خالی و تازه

قیمت ماهی سالمون اصل در سایز 2 تا 3 کیلوگرم و همین طور در سایز 3 تا 4 کیلوگرم با بسته بندی های مختلف به صورت تازه و منجمد متفاوت است و هر کدام دارای رنج قیمت مشخصی است.

ماهی سالمون اصل یه نوع ماهی وارداتی است که از کشور نروژ وارد کشور ما میشه، نوعی دیگر از ماهی سالمون در ایران وجود دارد که به قزل سالمون معروف است.

به همین خاطر هست که به این ماهی پسوند ماهی سالمون اصل رو دادن. قیمت ماهی سالمون اصل در مقایسه با سالمون ایرانی خیلی گرون تر هستش به خاطر اینکه ماهی سالمون اصل یک ماهی دریاییه و برای وارد کردن این ماهی به کشور باید با نرخ ارز محاسبه بشهو

به همین دلیل هزینه هایی را به دنبال داره. اماا قیمت ماهی سالمون اصل امروز به ازای هر کیلو چیزی در حدود 190 تا 195 هزار تومانه. البته متغیر بودن اون به سایز ماهی هم بستگی دارد. سایز ماهی سالمون نروژی به دو صورت عرضه می شود:

  • 2 تا 3 کیلوگرم
  • 3 تا 4 کیلوگرم

همچنین به دو صورت زیر نیز قابل ارائه هست:

  • شکم خالی و تازه
  • منجمد

در این شرکت سعی کردیم یکسری خدمات هم ارائه بدیم تا افرادی که مشکل پاک کردن رو دارن مشکل برطرف بشه. ما نیروهایی در قسمت کارگاه بسته بندی داریم که این کار را برای مشتریان عزیز انجام می دهیم.

قیمت-ماهی-سالمون-اصل

البته این خدمات رایگاه هست و تاثیری بر روی قیمت ماهی سالمون نروژی نداره. ماهی سالمون نروژی به صورت فیله هم موجوده و میتونید اون رو به صورت فیله هم خریداری نمایند.

در این جا یه نمونه از فیلم فیله ماهی سالمون قرار دادیم تا با نحوه خرید و بسته بندی اون آشنا بشید.

لازم به ذکر هست که قیمت ماهی سالمون اصل نروژی به صورت فیله چیزی در حدود 288 هزار تومان به ازای هر کیلوگرم اون هستش. این فیله ها را می توان به صورت جداگانه خریداری کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خدیجه صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124205262
شماره تلفن ثابت:44150285
شماره فکس:02144150285
آدرس کانال: Iranmahiha@
آدرس سایت: www.iranfishco.ir
پست الکترونیکی: sadeghi_247@yahoo.com
کانال تلگرام telegram انواع ماهی