ماهی
پنجشنبه , می 30 2019
خانه / ماهی فیتواگ پرورشی / مرکز خرید ماهی فیتوفاگ پرورشی در وزن های مختلف

مرکز خرید ماهی فیتوفاگ پرورشی در وزن های مختلف

مرکز خرید ماهی فیتوفاگ این مجموعه متشکل از پرورش دهندگانی است
که ماهی فتیواک، بیگهد و آمور و ماهی کپور را در وزن های مختلف عرضه می کنند.

ماهی فیتواگ چه برتری نسبت به ماهی کپور یا آمور دارد؟ ماهی فتیواگ که به آن silver crap گفته می شود از خانواده کپور ماهیان است. این ماهی از لحاظ پروتئین غنی ترین منابع پروتئین به حساب می آیند. در بسیاری از کشورها بخش زیادی از پروتئین مورد نیازشان را از طریق ماهی تامین می کنند.

خرید ماهی فتیواگ پرورشی

یکی از انواع کپور ماهیان، فتیواگ می باشد که به کپور نقره ای نیز معروف می باشد. نوعی دیگر از ماهی کپور به کپور معمولی یا طلایی موجود می باشد که ظاهری کاملا متفاوت با ماهی فیتواگ دارد. ماهی فتیواگ یک ماهی گوشتی است که معمولا در سایزهای زیر خریداری می شود:

  • 700 گرم
  • 700-1 کیلوگرم
  • 1-1.5 کیلوگرم
  • 1.5-2 کیلوگرم
  • 2-2.5 کیلوگرم

یکی از تقاوت های عمده ماهی فیتواگ در قیمت آن است به طوریکه قیمت ماهی قزل آلا،کپور از این نوع ماهی بالاتر است. قیمت مناسب این ماهی سبب شده تا بسیاری از مصرف کنندگان از آن استقبال نمایند. مرکز خرید ماهی فیتواک در شهرهای شمالی، خوزستان، دزفول، خراسان و گلستان می باشد.

مرکز خرید ماهی فیتوفاگ

مرکز خرید ماهی فیتوفاگ شمال

بهترین مرکز خرید ماهی فیتواگ در کدام شهرهاست؟ ماهی فیتواگ از جمله ماهیان گرمابی است و در مناطقی که دارای شرایط آب و هوایی مساعد داشته باشند پرورش داده می شود. منطقه گیلان یکی از مناطقی است که پرورش ماهی کپور زیاد می باشد. اما به طور کلی استان های زیر مرکز خرید ماهی فتیواگ، کپور و آمور می باشند:

  • استان گیلان
  • استان مازندران
  • استان خوزستان
  • استان خراسان

این استانها به دلیل اینکه دمای آب و دمای محیط جوری هست که برای مناسب برای رشد ماهی می باشد. در فصل بهار ماهی فیتواگ متولد می شود و در این فصل شروع به خوردن غذا می کند. در فصل بهار و تابستان بهترین زمان برای رشد ماهی فتیواک و کپور است. در این استان ها نیز به دلیل شرایط دمایی مناسب برای ماهیان گرمابی بهترین مرکز خرید ماهی فبتواک و کپور می باشد.

مرکز خرید ماهی فیتوفاگ

فروش بچه ماهی فتیواک 10 گرمی

چه نکاتی باید در مرکز خرید ماهی فیتواگ رعایت شود؟ یکی از مهمترین نکاتی که باید رعایت شود بهداشت است. بچه ماهی در گرم پایین نسبت به آلودگی بسیار حساس می باشد و امکان اینکه دچار بیماری گردد بسیار زیاد است. بچه ماهی فیتواگ 10 گرمی در مقایسه با 1 یا 2 گرمی بهتر است و تلفات کمتری را خواهد داشت.

مرکز خرید ماهی فیتوفاگ

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خدیجه صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124205262
شماره تلفن ثابت:021-44150285
شماره فکس:021-44150285
آدرس کانال: channel@
آدرس سایت: www.iranfishco.ir
پست الکترونیکی: sadeghi_247@yahoo.com
آراد برندینگ