ماهی
دوشنبه , جولای 27 2020
خانه / لابستر دریایی / قیمت لابستر دریایی سرپهن به صورت عمده

قیمت لابستر دریایی سرپهن به صورت عمده

قیمت لابستر به نوع آن بستگی دارد، زیرا انواع مختلفی از لابستر دریای خلیج فارس موجود می باشند
که به صورت کله پهن و شاخکدار تقسیم می شوند.لابستر اگر به صورت عمده خریداری شود از تخفیف
ویژه ای برخوردار است.

فرق بین لابستر و میگو چیست؟

لابستر و میگو هر دو از خانواده سخت پوستان هستند و شباهت زیادی با هم دارند اما یک فرق هایی هم با هم دارند. یکی از فرق های بارز بین این دو این است که لابستر و میگو از لحاظ شکل ظاهری کاملا متفاوت هستند .همین طور فرق لابستر و میگو در اندازه و شکل خمیدگی بدن ها آنهاست. میگو معمولاً به صورت U شکل است و کاملاً خمیده می باشد. لابستر در ایران به وفور یافت می‌شود. از فرق های دیگر میگو و لابستر این هست که لابستر از میگو بزرگ تر بوده و در اعماق دریا زندگی می کند و در مناطقی که به صورت صخره هست یافت می شود. اما آن میگو در مناطقی که کم عمق زندگی می کند. و از همه مهمتر اینکه، لابسترها در مقایسه با میگوها طول عمر طولانی تری دارند.

قیمت لابستر در بازار ایران

قیمت لابستر به نوع آن بستگی دارد و در بازار ایران مخصوصا در جنوب کشور به وفور یافت می شود. لابستر در تهران و در مقایسه با شهرهای شمالی بیشتر دیده می شود. یکی دیگر از عوامل مهم در قیمت سایز لابستر است. معمولا سایزهای درشتر گران تر هستند. البته چنانچه به صورت بسته بندی نیز ارائه گردد در قیمت آن نیز موثر خواهد بود. البته امروزه به دلیل تورم بالا بسیاری از افراد به آن دسترسی ندارند و از خوردن این ماده غذایی با ارزش محروم هستند. در شهرهای جنوبی به دلیل دسترسی آسان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. لابستر غذای بسیار ویژه در رستورانها می باشد که از طعم لذیذی برخوردار است.

فروش مستقیم لابستر هشت پا

ساختمان بدن لابستر طوری ساخته شده است که دارای هشت پا در قسمت جلو می باشد.
گوشت لابستر شیرین است اما مزه خاصی دارد. مصرف این غذای دوست داشتنی سبب تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.
بنابراین مصرف این ماده غذایی به صورت هفتگی توصیه می شود. اما زمانی که قصد خرید آن را داشتید همواره آنرا به صورت مستقیم خریداری نمایید. زیرا فروش مستقیم لابستر این ویژگی را دارد که می توان آنرا به صورت تازه به دست مصرف کننده  رساند.لابستر با میگوها فرق اساسی دارند علاوه بر اینکه از لحاظ ظاهری شبیه هستند از لحاظ قیمت نیز کاملا متفاوت هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خدیجه صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124205262
شماره تلفن ثابت:44150285
شماره فکس:02144150285
آدرس کانال: Iranmahiha@
آدرس سایت: www.iranfishco.ir
پست الکترونیکی: sadeghi_247@yahoo.com
کانال تلگرام telegram انواع ماهی