ماهی
جمعه , دسامبر 25 2020
خانه / ماهی قزل الا زنده / فروش ماهی قزل آلا زنده به صورت عمده

فروش ماهی قزل آلا زنده به صورت عمده

فروش ماهی قزل آلا می تواند به دو صورت  زنده و غیر زنده همراه باشد. چنانچه ماهی قزل آلا به صورت عمده به فروش برسد از قیمت ارزان تری برخوردار خواهد بود. ماهی قزل آلا به علت داشتن پروتئین بالا می تواند جایگزین مناسبی برای مواد پروتئین دیگری مانند گوشت که از لحاظ قیمت نیز گران تر است شود.

شناخت ماهی قزل آلا رنگین کمان

بیولوژی

ماهی قزل آلای رنگین کمان جز خانواده آزاد ماهیان است این ماهی عادت به مناطق سرد و همچنین آب شیرین و دریایی دارند. ماهی قزل آلا یک ماهی مهاجر می باشد زیرا این ماهی برای تکثیر به آب ها شیرین مهاجرت می کند و بعد از تخم ریزی دوباره وارد آب های شور می گردد. یکی از خصوصیات ماهی قزل آلا این است که در آب های سرد و با مقدار اکسیژن فراوان زندگی می کند. به همین دلیل ماهی قزل آلا را از دسته ماهیان سردآبی می نامند. از لحاظ شکل ظاهری ماهی قزل آلای رنگین کمان بر روی قسمت های سر، تنه، پشت و باله دمی از لکه های کوچک تیره رنگ پوشیده شده است.

زیستگاه اصلی ماهی قزل آلا در دریاچه هایی با آب سرد و نهرها و رودخانه ها می باشد به طوری که دمای آب این دریاچه ها به زیر 20 درچه سانتی گراد می رسد. ماهی قزل آلا مانند ماهی کپور و آمور قدیمی ترین ماهی پرورشی محسوب می شود. ماهی قزل آلا به دو دسته دریایی و پرورشی تقسیم می شود. شاید یکی از دلایلی که سبب شده تا این ماهی مورد استفبال بسیاری از تولید کنندگان و پرورش دهندگان قرار گیرد شرایط خوب آن با شرایط پرورش متراکم است. ماهی قزل آلا در انتخاب غذا اصلا سخت گیر نیست و از طرفی از سرعت رشد خوبی نیز برخوردار است. همان طور که می دانید ماهی قزل آلا دارای ارزش اقتصادی بالایی است و دارای فروش بسیار خوبی است.

فروش ماهی قزل آلا زنده

 

مراکز فروش ماهی قزل آلا در تهران

فروش ماهی قزل آلا چه به صورت زنده چه به صورت غیر زنده در بسیاری از مراکز فروش در تهران و بسیاری از شهرهای ایران به طور مستقیم از تولید به مصرف قابل عرضه می باشد. این مراکز فروش می توانند مقدار مورد نیاز از ماهی قزل آلا را به صورت روزانه، هفتگی، ماهیانه از این مرکز که به عنوان یکی از تولید کنندگان ماهی سردآبی کشور می باشد خریداری نمایند.

فروش ماهی قزل آلا

منبع : salmono.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خدیجه صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124205262
شماره تلفن ثابت:44150285
شماره فکس:02144150285
آدرس کانال: Iranmahiha@
آدرس سایت: www.iranfishco.ir
پست الکترونیکی: sadeghi_247@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت ماهی قزل آلا رنگین کمان زنده پرورشی

قیمت ماهی قزل آلا رنگین کمان زنده پرورشی

قیمت ماهی قزل الا در میادین تره بار چقدر است؟ چنانچه بخواهیم ماهی قزل آلا …

کانال تلگرام telegram انواع ماهی