ماهی
یکشنبه , دسامبر 27 2020
خانه / ماهی سالمون پرورشی / قیمت ماهی قزل آلا پرورشی آکولند فرانسه امروز

قیمت ماهی قزل آلا پرورشی آکولند فرانسه امروز

قیمت ماهی قزل آلا پرورشی از ماهی قزل آلا دریایی متفاوت است. امروزه با توجه به متغیر بودن هزینه های تولید قیمت ماهی قزل آلا نیز دچار نوسانات شده است. ماهی قزل آلا به دلیل ارزش غذایی بالا و مصرف مداوم ماهی هفته ای دو بارسبب شده تا در حفظ مقاومت بدن کمک زیادی شود. در هنگام خرید ماهی به نوع ماهی قزل آلا، اینکه آکولند فرانسه باشد یا اسپانیایی توجه شود.

قیمت ماهی قزل آلا زنده

قیمت ماهی قزل آلا زنده به صورت جزیی و کلی با یکدیگر متفاوت است. از طرفی نحوه ارائه آن نیز می تواند در قیمت ماهی قزل تاثیر گذار باشد. ماهی قزل آلا از دسته ماهیان سردآبی کشور است و تفاوت هایی با ماهیان گرمابی مانند آمور، کپور و فتیواک دارند. البته ماهی سالمون نیزاز خانواده ماهی قزل آلا می باشد که می توان به آن اشاره نمود.

ماهی قزل آلا بعد از ماهی کپور قدیمی ترین ماهی پرورشی دنیا محسوب می شود. البته ماهی قزل آلا بومی ساحل اقیانوس آرام می باشد. از ویژگی های ماهی قزل آلا زنده سازش خوب آن با شرایط متراکم است و از طرفی در انتخاب غذا نیز سخت گیر نمی باشد و دارای سرعت رشد خوبی نیز برخوردار است.

از ویژگی های ماهی قزل آلا این است که در آب های زلال و شفاف زندگی می کند، از طرفی کیفیت آب در پرورش آبزیان مانند ماهی قزل آلا از اهمیت خاصی برخوردار است. افرادی که از آب مزارع برای پرورش ماهی استفاده می کنند باید تمامی جوانب آنرا در نظر بگیرند.

ماهی قزل آلا دارای انواع مختلفی است مانند قزل آلا خال قرمز، قزل آلا طلایی، علاوه بر آن از نژادهای مختلفی نیز تقسیم بندی می شود.مانند ماهی قزل آلا نژاد آکولند فرانسه، اسپانیایی، ایرانی که هر کدام می تواند بر قیمت آن تاثیر گذار باشد.

قیمت ماهی قزل آلا پرورشی

ماهی قزل آلای فرانسوی

یکی از نژادهای ماهی قزل آلا که در ایران پرورش آن نیز زیاد شده است از نوع ماهی قزل آلای فرانسه می باشد. این نوع از نژاد ماهی، که بسیاری از تولید کنندگان تمایل به پرورش آن دارند رشد سریع آن و همچنین کیفیت گوشت آن است. علاوه بر آن این ماهی در مقایسه با سایر آبزیان مقاوم در برابر بیماری نیز می باشد. این گونه ماهی برای پرورش ماهی بسیار مناسب می باشد زیرا که در براب تغییرات محیطی مانند اکسیژن و دی اکسید کربن موجود در آب و همچنین آلودگی های کم و درجه حرارت از رشد بسیار خوبی برخوردار است.

قیمت ماهی قزل آلا

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خدیجه صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124205262
شماره تلفن ثابت:44150285
شماره فکس:02144150285
آدرس کانال: Iranmahiha@
آدرس سایت: www.iranfishco.ir
پست الکترونیکی: sadeghi_247@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت ماهی سالمون دریایی و پرورشی

قیمت ماهی سالمون ایرانی دریایی و پرورشی

قیمت ماهی سالمون ایرانی به چه عواملی بستگی دارد وقیمت آن در بازار چقدر است؟ …

کانال تلگرام telegram انواع ماهی