ماهی
دوشنبه , دسامبر 21 2020
خانه / ماهی سالمون پرورشی / ماهی سالمون پرورشی 3 کیلو به قیمت ارزان

ماهی سالمون پرورشی 3 کیلو به قیمت ارزان

ماهی سالمون پرورشی در وزن 3 کیلوگرم را با چه قیمتی می توان خریداری نمود؟ کدام تولید کننده آنرا به صورت ارزان و با کیفیت بالا عرضه می کند؟ در اینجا قصد داریم درباره چگونگی پرورش ماهی سالمون مطالبی را ارائه نماییم. با توجه به رشد کنونی جمعیت، پروتئین حیوانی از اهمیت زیادی برخوردار است.

خواص ماهی سالمون پرورشی

ابتدا به شناخت ماهی سالمون می پردازیم. ماهی سالمون از خانواده ماهی قزل آلای رنگین کمان و جزء آزاد ماهیان (salmonida) است. این ماهی بومی مناطق نیمکره شمال و جنوبی هستند که به مناطق سرد و معتدل و همچنین آبهای شیرین و دریایی عادت دارند به همین دلیل ماهی سالمون را جزء ماهیان سردآبی می نامند. ماهی سالمون پرورشی در آب های سرد با اکسیژن فراوان زندگی می کند.

این ماهی دارای مشخصه ای است به طوری که یک نوار پهن به صورت رنگین کمان در هر طرف از طول بدن آن دیده می شود. ازطرفی بر روی سر، تنه، پشت و باله دمی این ماهی لکه های کوچک تیره دیده می شود. ماهی سالمون از لحاظ شکل ظاهری با ماهی قزل آلا کمی متفاوت است. ماهی سالمون بر خلاف ماهی سفید، آمور و کپور دارای گوشت نارنجی است.

ماهی سالمون به دو صورت دریایی و پرورشی موجود می باشد. پرورشی در استخرهای آب شیرین تولید و تکثیر می شود. ماهی سالمون پرورشی دارای خواص زیادی است از جمله:

  • پیشگیری از بیماری قلبی
  • پیشگیری از عوامل سرطانی
  • جلوگیری از التهاب و بیماری پیر چشمی
  • سرشار از امگا 3
  • حفاظت از سلامت استخوان

ماهی سالمون پرورشی3کیلو

قیمت ماهی سالمون پرورشی

تقاوت قیمتی میان ماهی سالمون پرورشی وجود دارد. این تفاوت قیمت علاوه بر کیفیت ماهی سالمون به چند عوامل دیگر نیز بستگی دارد. اولا اندازه و سایز ماهی سالمون، ثانیا به نحوه ارائه آن، ثالثا به زنده یا غیر زنده بودن آن بستگی دارد. ماهی سالمون در وزن 2 کیلو به پایین از قیمت ارزان تر و در وزن 2 کیلو به بالا از قیمت بالاتری برخوردار است.

ماهی سالمون پرورشی

منبع :salmono.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خدیجه صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09124205262
شماره تلفن ثابت:44150285
شماره فکس:02144150285
آدرس کانال: Iranmahiha@
آدرس سایت: www.iranfishco.ir
پست الکترونیکی: sadeghi_247@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

بازار ماهی سالمون

بازار ماهی سالمون پرورشی در ایران

بازار ماهی سالمون در ایران بسیار مناسب بوده و از فروش خوبی نیز برخوردار است. …

کانال تلگرام telegram انواع ماهی